هیدروسیکلون NO FURTHER A MYSTERY

هیدروسیکلون No Further a Mystery

هیدروسیکلون No Further a Mystery

Blog Article

[four] Centrifuges deliver the separation power by rotation of the whole machines; hydrocyclones utilise centrifugal forces with the motion of your fluids to attain separation. Layout equations[edit]

به طور کلی سه نوع خوردگی فیزیکی وجود دارد: بستر لغزان، برخورد تصادفی و برخورد جهت دار.

ترکیبی از سیال و ذرات جامد، اسلار می باشد و اسلار می تواند در دو نوع زیر باشد:

در پمپ اسلاری یاتاقان محور پمپ بسیار مستحکم تر می باشد و اصولا این محصول برای مصارف سخت و کارهای سنگین طراحی می شود.

این نوع پمپ ها در دو نوع پمپ اسلاری سانتریفیوژ و پمپ اسلاری پریستالتیک به مشتریان ارائه می گردند.

صفحه اصلی درباره ما محصولات بویلر روغن داغ بویلر روغن داغ و آشنایی با آن

اسلاری ها را می توان به دو گروه عمومی (اشباع شده ) و (اشباع نشده) تقسیم کرد. اسلاری های اشباع نشده، شامل ذرات بسیار نرمی است که می توانند مخلوط یکنواخت و پایداری ایجاد کرده و باعث افزایش ویسکوزیته ی سیال شوند. این اسلاری ها، اغلب خواص سایشی کمی دارند، اما هنگام انتخاب پمپ، باید توجه ویژه ای به آنها شود، زیرا آنها اغلب رفتاری مشابه سیالات معمولی ندارند. توجه: وقتی ذرات جامد در سیال، به اندازهای باشد که رفتار سیال مشابه با سیالات معمولی نباشد،اغلب آنها را سیالات (( غیر نیوتنی)) می نامند.

این پوسته در مقایسه با پوسته حلزونی راندمان پایین تری دارد.

پمپ افقی معمولا برای انتقال اسلاری دارای ویژگی‌های خاص شیمیایی، فیزیکی و سایشی استفاده می‌شود. در این پمپ‌ها، به منظور افزایش مقاومت در برابر انواع خورندگی و سایش، اجزای داخلی پمپ، با پوشش‌های خاصی همچون مواد آمورف (شیشه و بازالت)، لاستیک طبیعی، پلی اورتان، الاستومرهای مصنوعی، سرامیک و غیره پوشانده می‌شود که برای انتقال مواد اسلاری حاوی ذرات ساینده مانند گل حفاری وکارهای سنگین مورد استفاده قرار میگیرد.

در پمپ اسلاری از نیروی گریز از مرکز برای ایجاد انرژی حرکتی به اسلاری استفاده می شود. لطفا جهت خرید پمپ اسلاری و یا اطلاع از آخرین قیمت پمپ های اسلاری با کارشناسان ما در شرکت تماس حاصل نمایید.

پمپ دوغاب نسبت به پمپ های مایع مقاوم تر است. آنها قطعات پوشیدنی لینک قابل تعویض را برای مقاومت در برابر سایش به دلیل سایش اضافه کرده ­اند. پمپ اسلاری یک نسخه سنگین و قوی از سری پمپ های گریز از مرکز می­باشد که قابلیت به کارگیری در شرایط سخت و تحت سایش را دارا می باشد.

مشخصات فنی ارسال درخواست مشاوره مشخصات فنی پمپ اسلاری

استانها

قطعات در تماس با سیال ، می توانند در معرض سایش یا خوردگی شیمیایی قرار گیرند. برای دست یابی به سرعت های پایین کاری، پمپ های اسلاری، سایز بزرگ تری نسبت به پمپ های آب تمیز دارند. این کار باعث می شود که سرعت سیال در پمپ، کاهش یافته و نرخ سایش، منیمم گردد. یاتاقان ها محور نیز در پمپ های اسلاری بسیار قوی تر و صلب تر بوده و معمولا برای کاربردهای کار سنگین طراحی می شوند.

Report this page